Hizmetlerimiz

icon-plumbing

Sprey Poliüretan Sert Köpük

Binalarda yapısal olarak dış etkenlere maruz kalan kısım çatılardır.Yüksek ısıya soğuğa,ıslak ve kuru koşullara,fırtına ve kış koşullarına dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar sağlam kalmalıdır.

Devamını oku »
Asset 4

Poliüre Su Yalıtımı ve Kaplama

Sprey Polyurea dünyada son teknolojik yapı izolasyon olmasıyla birlikte kullanılan yüzeye maksimum düzeyde yapışıp derz dolgusu ve darbe dayanımı sayesinde deformasyonu en aza indirmek için üretilmiş bir yalıtım malzemesidir.

Devamını oku »
icon-painting

Negatif İzolasyon

Yeni su izolasyon sistemlerinden biri olan bu sistem ile su kaçağı olan, nem ve küfün engellenmesi gerekli tüm alanlara uygulanmakta ve %100 sonuç alınmaktadır. 

Devamını oku »
icon-pre-construction

Enjeksiyon Su Yalıtımı

Yeni su izolasyon sistemlerinden biri olan bu sistem ile su kaçağı olan, nem ve küfün engellenmesi gerekli tüm alanlara uygulanmakta ve %100 sonuç alınmaktadır. Özellikle su yalıtımı günümüzde insanların en çok ihtiyaç duyduğu, konforlu iş ve konut ortamı sağlayan bir konudur.

Devamını oku »
icon-plumbing

Soğuk Derz Dılatyasyon ve Asansör Kuyusu Yalıtımı

Asansör kuyusu su yalıtım uygulamları, yapıların ilk yapım esnasında yanlış veya eksik yapılan temel-perde su yalıtımı uygulamaları, eksik yapılan su izolasyonlar ile detaylara uyulmayan su yalıtım uygulamalarından kaynaklanmaktadır.

Devamını oku »
icon-pre-construction

Kauçuk Esaslı Su Yalıtımı

Sıvı bileşen ve toz bileşenlerin karıştırılmasından elde edilen su izolasyonu ürünü sürülerek uygulandığı yüzeylerde elastik, mukavim ve eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturur.

Devamını oku »

size ayrılmış zaman

Özel Hizmetlerimiz

.

WHİTECHEM SPREY KÖPÜK

Kimler Ne Dedi ?

Mutlu Müşteri Yorumları

Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
"Nemyapı Hizmetinizde"
Merhabalar!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?