Poliüre Su Yalıtımı ve Kaplama

Sprey Polyurea dünyada son teknolojik yapı izolasyon olmasıyla birlikte kullanılan yüzeye maksimum düzeyde yapışıp derz dolgusu ve darbe dayanımı sayesinde deformasyonu en aza indirmek için üretilmiş bir yalıtım malzemesidir.

Yalıtımda eski yöntemlere nazaran daha profesyonel ve ileriye yönelik problemler yaşanmaması adına  tercih edilen ve çok iyi sonuçlar alınan bir malzemedir. Poliüre uygulaması sayesinde izolasyon ve yalıtım uygulamaları çok hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapılabilmektedir.

Su yalıtımına yönelik olarak geliştirilen Poliüre sprey ile uygulanabilen hızlı kuruyan özelliği sayesinde su yalıtımının vazgeçilmez malzemelerinde biri haline almıştır. Diğer su yalıtım malzemelerinin yanında uzun ömürlü olması ve esnek kullanım imkanı sağlaması nedeniyle önemli bir avantaj sahibidir.

poliüre güneş ışınlarına dayanıklı yapısı sayesinde ( UV dayanımı ) açık veya kapalı alan fark etmeksizin kullanıma uygundur. İki bileşenli yapısı sayesinde yüksek yük kapasitesine dayanabilir. Hareketli ve ağır ve yüklerden etkilenmez. poliüre sayesinde izolasyon ve yalıtım uygulamalarında hiç olmadığı kadar kolay işçilik imkanı ortaya çıkar. Hızlı kuruyan ve zemine çabuk uyum sağlayan poliüre, sprey tabancaları ile uygulanan benzersiz bir yalıtım malzemesidi  

Mesaj Gönder
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
"Nemyapı Hizmetinizde"
Merhabalar!
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?